Çift SIM Kartlı HTC One ST Akıllı Cep Telefonu

 htc one st, htc akıllı cep telefonları,htc

HTC One ST çift SIM kartlı cep telefonu 128 x 66.9 x 9.3 mm ebatlarında, 115 gram ağırlığında Ice Cream Sandwich işletim sistemli ve 1 GHz hızında çift çekirdekli işlemci üzerine kurulmuş bir telefon. 4.3 inç super LCD2 kapasitif dokunmatik ekranı 480 x 800 piksel çözünürlükte. 4GB bellek ve 1GB RAM bulunan telefonda 5MP kamera bulunuyor. Otomatik odaklanma, LED flash, coğrafi etiketleme, dokunarak odaklanma gibi özellikleri bulunan bu kamera ile 720p kalitesinde video kayıtları gerçekleştirilebiliyor. HTC One ST’ nin A-GPS, Beats Audio, SNS entegrasyonu, sosyal medya bağlantıları, MP4 oynatıcı ve MP3 çalar sahip olduğu diğer özelliklerin başında geliyor. HTC One ST cep telefonunun 1800 mAh batarya kapasitesi bulunuyor.(kaynak)

Yorumsuz Kalmayın!


Uyarı: Teknolojigunlugu.com, sitedeki haberlerle ilgili verilen fiyat ve teknik bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı sorumlu tutulamaz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Powered by WordPress | Designed by: seo service | Thanks to seo company, web designers and internet marketing company